Účtenkovna, oficiální aplikace Ministerstva financí pro registraci do loterie

Oficiální aplikace Ministerstva financí pro registraci účtenek do slosování o výhry je ke stažení pro všechny tři mobilní platformy. 

Účtenkovna je oficiální loterijní hra Ministerstva financí, aplikace umožňuje zdarma jednoduchou registraci a načítání údajů z účtenky. Každý měsíc se hraje o 21025 cen v hodnotě od 100 Kč do jednoho milionu. Vyhrát může každý občan ČR starší 18ti let, který si zaeviduje libovolnou platnou účtenku o uskutečněném nákupu, zaregistrovaném obchodníkem pomocí EET. 

V aplikaci si snadno zřídíte svůj uživatelský účet, ve kterém budete mít přehled o všech zaregistrovaných účtenkách i případných výhrách. Obsahuje informace o datu slosování, do kterého jsou účtenky zařazeny, případně po slosování oznámení o výhře. Během registrace dejte pozor, ověřovací email pro zřízení konta padá často do spamu, přidejte si proto odesílatele mezi ověřené odesílatele, aby jste byli informováni o případné výhře. 

 

Pro registraci účtenky musíte znát BKP nebo FIK, DIČ prodejce, částku, čas a datum transakce, režim tržby a zadat svůj e-mail nebo telefon. Pokud Vaše účtenka splní všechny náležitosti, bude zařazena do slosování Účtenkovky.

 

Aplikace zbytečně při instalaci vyžaduje přístup k identitě telefonu a přístup k historii hovorů, což se mnoha uživatelům nelíbí. 


Více informací naleznete na stránkách https://www.uctenkovka.cz.

Účtenkovna  ke staženíPatří do rubriky: České aplikace
Upravit
 
komentáře na platformě Disqus