Síť lékáren Pilulka má unikátní mobilní aplikaci s nákupem léků online

  • Nákup úplného sortimetu léků online
  • Evidence domácí lékárničky se skenováním 
  • Databáze léků a příbalových letáků
  • Klubová aplikace Pilulka.cz
  • Ke stažení zdarma

Pilulka.cz zahájila svůj světově oceněný projekt v roce 2013 jako e-shop s léky a v průběhu let se rozvinula do třetí největší české sítě s 80 kamennými pobočkami po celé zemi, které poznáte podle typické růžové barvy. Nyní spouští prodej plného sortimentu pomocí unikátní mobilní aplikace pro iPhone i Android, neboť více než 40% zákazníků přichází z mobilních telefonů.

Aplikace Pilulka.cz bude do konce roku připravená i na povinné vydávání e-Receptu od ledna příštího roku, umožní ukládání elektronického receptu, kontaktování lékárny pro rezervaci vyzvednutí. Součástí aplikace je i databáze příbalových letáků a dávkování. Stane se tak alternativou pro připravovanou aplikaci Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL).

"Aplikace Pilulka.cz nabízí zákazníkům na mobilních telefonech výrazně komfortnější zážitek než pouhá mobilní stránka. Není jen místem pro nákup, ale zákazníci zde najdou také velké množství informací pro léčbu a prevenci." říká Martin Kasa, spolumajitel společnosti.

V aplikaci je možná i evidence domácí lékárničky pomocí načtení čárových kódů a nahradí i členskou kartu Pilulka Klubu, který má už více než půl milionu členů.

Pilulka.cz   ke staženíUpravit
 
komentáře na platformě Disqus