RapDialer dokonale nahradí vestavěný Telefon ve Windows

  • Správce telefonování
  • Umožňuje vyhledávání kontaktů z klávesnice s diakritikou
  • Rychlé volby vytáčení
  • Řazení do skupin
  • Základní verze zdarma

Byl velmi populární na WP8, většinu jeho funkcí dnes obsahuje i systémový Telefon, přesto má stále co nabídnout. Především z klávesnice vyhledává z kontaktů postupným zadáváním písmen včetně diakritiky, s čímž má Telefon problém, umožňuje rychlou volbu podržením číslice, řazení do skupin a desítky dalších funkcí s bohatým nastavením vzhledu. Bohužel neumí nahradit Telefon úplně, nezobrazuje příchozí a zmeškané hovory.

 

Základem aplikace je klávesnice pro vytáčení hovorů, nastavitelná ve třech různých velikostech. Číselník díky slovníku T9 vyhledává postupným zadáváním čísel v kontaktech včetně diakritiky. 

Nad klávesnicí se zobrazuje historie hovorů, bohužel jsou dostupné pouze vytáčené hovory, příchozí a nepřijaté hovory najdete jen ve vestavěné aplikaci Telefon. Zobrazení historie hovorů je nastavitelné, v nabídce je pouze číslo s datem, doplněné telefonním číslem a dalšími údaji. Vytočení hovoru je bohužel nutné ještě jednou potvrdit, není to příjemné, ale člověk si brzo zvykne. 

    


Bohaté jsou možnosti nastavení, od odeslání SMS jednotlivého kontaktu nebo skupině, kontextové nabídky nebo velmi univerzálního vzhledu. 

 

Doporučujeme nastavit si dlaždici na plochu a dlaždici vestavěného Telefonu zmenšit na nejmenší velikost. Úplně smazat ji bohužel nelze, neboť zobrazuje počet případných ušlých hovorů, což RapDialer nemůže umět.

 

Základní verze aplikace je zdarma, doplněná o neobtěžující reklamu na kartě nastavení, plná verze je za skvělých 21.-Kč. Ačkoli není nutné platit, autoři si podporu rozhodně zaslouží, aplikaci přeložili do mnoha jazyků včetně češtiny.

RapDialer  ke stažení


Upravit
 
komentáře na platformě Disqus