Pohlednice Online vytiskne a odešle vaši fotku za běžnou cenu z každého koutu světa

  • Vytištění a odesílání pohledů z mobilu
  • Odeslání od 23Kč za pohled
  • Platba kreditem nebo online
  • Rychlejší doručení ze zahraničí než běžnou poštou
  • Ke stažení zdarma

Pohlednice Online snadno vytvoří z jakékoliv vaší fotky klasickou papírovou pohlednici a odešle ji rovnou ze telefonu nebo tabletu až do poštovní schránky adresáta za běžný tarif České pošty, který uhradíte pomocí zakoupeného kuponu přímo z aplikace.

 

Praktická aplikace na dovolenou nebo cestování od České pošty tiskne fotografie přímo z mobilu a odešle z libovolného místa na světě na poštovní adresu v ČR. Během testování služba doručovala pohledy rychleji než běžně vhozené do schránky, nejen ze zahraničí, ale několik i při odeslání z ČR. Doručení ze světa je navíc výrazně spolehlivější, některé pohledy z exotických destinací nedorazily vůbec, zatímco Pohlednice Online doručení v rámci možností České pošty garantuje. 

Na výběr pro odeslání jsou tři různé formáty v několika šablonách s možností editace fotky od 23 do 25Kč, které je možné doplnit vlastním textem nebo smajlíky v různých stylech a velikostech jako na běžném pohledu, vytištěné v plné barevnosti na tvrdší kartu dorazí nejpozději do týdne k adresátovi do schránky, kterého můžete zvolit z kontaktů nebo ručně doplnit adresu.  

 

Vouchery jsou k zakoupení přímo z aplikace online nebo na webu pohledniceonline.cz, při nákupu 10 pohlednic je jedna navíc zdarma. 

Pohlednice online  ke staženíPatří do rubriky: České aplikace
Upravit
 
komentáře na platformě Disqus