Obranná hra Defenders 2 s propracovanou grafikou a postavami

  • skvělá grafika
  • dobře hratelná i na slabších zařízeních
  • platby uvnitř hry nejsou nutností
  • ke stažení zdarma

Defenders 2 je pokračováním jedné z nejúspěšnějších obranných her, zaujme na dlouhé hodiny a snadno se stává návykovou. Zaujme především propracovanou grafikou, kdy je každá věž i příšera do detailů propracovaná a má poměrně specifické vlastnosti, hodně ovlivňující její porazitelnost. Na konci každé mise je potřeba porazit bosse, což nebývá snadný úkol. 

Zajímavé je, že ačkoli jsou obranné hry většinou hodně monotónní, Defenders 2 se dá hrát pořád dokola a hráč se k ní rád vrací každý den. S přibývajícími úrovněmi se postavy mění a vůbec si neuvědomíte, že jde jen o drobné změny ve vlastnostech s přibývající silou. I po několika měsících se objevují stále nové výzvy, postavy i zbraně s novými a novými vlastnostmi. Ačkoli kolo vyhrajete, neustále ve vás roste potřeba ho opakovat a dohrát bez chyby, aby jste se dostali ve stejném levelu do vyšší obtížnosti a získali lepší odměny. 

   

V Defenders 2 vám příliš nepomohou peníze, skoro mám dojem, že zakoupení balíčků hru jen zrychlí a vy přijdete dříve o zábavu. Ani po několika měsících jsem nezískal potřebu cokoli dokupovat mimo startovního balíčku, kterým jsem chtěl odměnit vývojáře za skvěle odvedenou práci. 

 

Hru si otevřete každý den, je to jedna z mála cest, jak se pomocí bonusů za věrnost dopracovat k velmi drahým věžím, bez kterých se později neobejdete. Nezbavujte se také žádných věží nebo kouzel, hra vás i u bezvýznamné staré věže může po několika měsících její potřebností. Rozhodně také přehrávejte reklamu, pomocí které se rychleji dopracujete k bonusům, zajímavý způsob, jak hráče neotravovat, ale naopak motivovat k dobrovolnému sledování. 

 

Defenders 2 se hraje narozdíl od předchozí verze pouze na výšku, je to nezvyklé, ale velmi praktické. V komentářích také pozoruji kritiku za chybějící příběh, ale ten by hru jen ještě více zkomplikoval, složitá je už dost a nováčci mohou mít především problém identifikovat správné věže, do kterých investovat. 

Defenders 2 Tower Defense  ke staženíUpravit
 
komentáře na platformě Disqus