Nakupujte bez pokladny aplikací v supermarketu Globus Scan&Go v mobilu

Ačkoli to zní skoro neuvěřitelně, nákup v Globusu už zvládnete jen pomocí svého mobilu. Nainstalujete si aplikaci a sami skenujete čárové kódy nakupovaného zboží. Pak už jen zaplatíte.  

Globus je inovátorem v bezobslužném nakupování. Ve všech svých supermarketech jako první nainstaloval čtečky čárových kódů, kterými si zákazníci sami načítají zboží, ukládají ho do tašek a pouze zaplatí na bezobslužné pokladně. Nyní to půjde i mobilem. 

Pokud jste takový nákup někdy vyzkoušeli, jistě víte, že část skenerů je soustavně vybitá, další jsou rozebrané zákazníky a zejména v období velkých nákupů jich je zásadní nedostatek. Přitom obliba pohodlného nakupování stoupá, podle Globusu už se podílí na celkových tržbách více než 20%.  

 

Globus došel je správnému názoru, že údržba skenerů je zbytečně nákladná a přenáší je do vašich mobilních teleofnů pomocí aplikace Globus Scan&Go v mobilu. Stáhnete ji do svého zařízení s Androidem nebo iPhone, zaregistrujete svojí zákaznickou kartu a můžete vyrazit nakupovat. Na prodejně sejmete nákupní kód, rozmístěný po prodejně, zahájíte nákup a skenujete všechny položky, které ukládáte do tašky. V bezobslužné zóně pak stačí naskenovat pokladní kód a zaplatit. 

 

Novinku zatím vyzkoušíte v testovacím režimu v supermarketu Globus Praha Čakovice v mobilech s Androidem, aplikace pro iPhone ještě čeká na schválení. 

Globus Scan&Go v mobilu  ke stažení


Patří do rubriky: České aplikace
Upravit
 
komentáře na platformě Disqus