Microsoft To-Do, krásný a chytrý správce úkolů pro všechny platformy provázaný na Outlook

Konečně dobrá zpráva z Microsoftu, nový správce poznámek postavený na původní verzi Wunderlist je graficky povedený, perfektně přehledný a k dipspozici pro všechny platformy, samozřejmě včetně Windows 10.  

Před dvěma lety, když Microsoft kupoval Wunderlist, spekulovalo se, jak dlouho vydrží nezávislý. Přibylo ještě několik služeb a od té doby jakoby se po něm slehla zem. Dnes už je jasno, Wunderlist postupně skončí a nahradí ho nová univerzální verze pro všechny platformy s novým názvem. 

Přesto není úplně stejný, Microsoft To-Do je jednoduchý správce úkolů, který zřejmě nahradí Agendu úkolů v Outlooku, protože se automaticky integruje do všech kalendářů, do kterých můžete zapisovat po přihlášení. Poznámky je možné řadit řadit do skupin, nastavovat jim termíny a připomenutí. Chybí sdílení skupin úkolů, to lze zařídit přes sdílení kalendářů, do který se zapisuje. 

Aplikace je podle Microsoftu zatím Preview a postrádá některé služby dřívějšího Wunderlistu, ale má se dále vyvíjet. Díky zobrazení Můj den vidíte pouze naplánované úkoly pro jeden den, zajímavou funkcí je klinutí na žárovku, která zobrazí nesplněné úkoly s možností zařazení do dnešního dne.

   

Microsoft To-Do   ke stažení
Upravit
 
komentáře na platformě Disqus