Fella, chytrá aplikace pro Facebook se zprávami a blokováním reklam ke stažení v akci zdarma

  • Aplikace pro Facebook v češtině
  • Blokování reklam
  • Různé barvy prostředí
  • Široké možnosti nastavení
  • Ke stažení pro Android za 20Kč, v akci zdarma

Rozčiluje vás těžkopádná aplikace pro Facebook, která spotřebuje mnoho dat i místa v telefonu a zobrazuje jen to, co se Facebooku zachce? Vyzkoušejte rychlého a nenáročného klienta Fella s mnoha nastaveními a blokováním reklam. Na začátku února je navíc ke stažení v akci zdarma, později zaplatí pouhou dvacetikorunu. 

Fella se bleskurychle stáhne z Google Play a nainstaluje, protože je velmi malá. Po prvním spuštění jsem očekával ořezanou verzi Facebooku, ale aplikace překvapila. Po přihlášení se otevřel Facebook v plné kráse s integrovanými zprávami z Messengeru jako za starých časů!

 

Po přihlášení doporučuji jít rovnou do nastavení, komu nevyhovuje tmavé prostředí, může využít několika nastavitelných barev nebo přepnout na klasický vzhled. Teprve pak se pro mě stala Fella použitelná, na barvičky si nepotrpím. 

   

K dispozici je i spousta dalších voleb, o jakých si můžete na klasickém Facebooku nechat jen zdát, především blokování reklam, velmi užiteční trvalé nastavení řazení příspěvků podle nejnovějších nebo přesunutí nástrojové lišty k dolnímu okraji.

 

Aplikace se během testování ukázala jako více než použitelná a za svou cenu určitě stojí. Máme jen obavy o její budoucnost, blokování reklam se jistě Facebooku nebude příliš líbit a může ji snadno zakázat jako už desítky jiných.

Fella pro Facebook  ke stažení


Upravit
 
komentáře na platformě Disqus