Evidujte si ve Spendee domácí finance, umí se připojit i k vašemu bankovnímu účtu

  • Evidence domácího bankovnictví
  • Napojení na české bankovní účty sedmi bank
  • Autor Cleevio
  • Ke stažení zdarma, premium účet za poplatek

Znáte svoje domácí finance? Víte, za co utrácíte a kde jsou vaše rezervy? S přehledem vám pomůže česká aplikace Spendee od Cleevio, která se umí připojit až k sedmi českým bankám a evidovat vaše transakce v peněženkách.

Osobních peněženek je na trhu opravdu hodně s různou přehledností a náročností na obsluhu. Spendee vám přehledně pomůže optimalizovat výdaje a naučí vás pomocí atraktivních grafů utrácet s rozumem. Může být sdílená s dalšími členy rodiny a díky synchronizaci v reálném čase nedochází ke zdvojení transakcí, jako u některých konkurenčních aplikací. 

 

Spendee má čistý a velmi svěží desig s intuitivním ovládáním, oceňujeme, že je přizpůsobené konkrétní platformě. Základem jsou dva pohledy, časový přehled příjmů a výdajů nebo celkové výdaje v grafu s výpočtem celkových příjmů a výdajů ve zvolením období. Pohodlné řazení do kategorií umožňuje rozdělovat výdaje, které se zobrazují v grafu. Snadno zjistíte, v které kategorii utrácíte nejvíce a kde je potřeba začít spořit. 

 

Největším kouzlem Spendee je prpojení s bankovními účty, není tedy nutné každý výdaj zapisovat ručně, což je největší kámen úrazu všech podobných aplikací, ručně na vás zbydou jen hotovostní platby. Aplikace se aktuálně umí propojit do České spořitelny, ČSOB, Equa Bank Personal, Fio bank, Fio bank s Token, LBBW Bank, Moneta Money Bank, PPF Bank, Raiffeisenbank, Sberbank, UniCredit Bank a UniCredit Bank CSV.

 

Spendee  ke staženíPatří do rubriky: České aplikace
Upravit
 
komentáře na platformě Disqus